OSAVUSMÄNGUD

Nagu igal aastal Hard Rock Laagris, toimuvad osavusmängud ja rammukatsumised ka sel korral!

Laupäeva hommikul kell 10.00 tuleb nii sirged kui ka kõverad näod telgist välja vedada neil, kes soovivad ennast proovile panna erinevates jõunumbrites, küll osavuses, küll n-ö tervise ravimises. Just nimelt esimene mäng on õllejoomisvõistlus. End kirja pannud laagerdaja saab osa võtta jõukatsumisest, kus aja peale tuleb juua ära 0.5l õlut. Võistlusel osalemiseks tuleb loovutada kaks eurot. Õlu on korraldaja poolt, kuid asjal on väike konks. Nimelt seotakse võistlejal silmad kinni, keerutatakse kohapeal kolm ringi ümber oma telje ja kaasaelajate saatel suunatakse õllekasti juurde, kus ta peab saama keti otsas oleva avajaga õllel punni pealt ja kummutama joogi põhjani. Kõige suurema ja kiirema kõriga osalejat ootab auhind.

Järgmiseks viskame suuremad kamarad seljast ja vaatame, mis tulemusi annab sangpommi heitmine. Mehed saavad rammu katsuda päris tõsise asjapuuga: 32kg pomm. Naistel on see jurakas vähemalt poole kergem. Enne võistluse algust saab taas nimed kirja panna ja iga osavõtja loovutab oma varudest 0.5l õlut, siidrit või muud alkohoolset jooki või siis 1.5l mullivee. Kõige kangem loopija saab kogu kogutud joogipanga endale.

Kes arvab, et säärane jõupingutus on liiast pärast rajut festivali esimest päeva, saab ennast kirja panna kolmandale võistlusele, milleks on korvpalliviskevõistlus täpsuse peale. Kirjapanek ja õllepank on sama, mis eelneval võistlusel.

Viimaseks teeme traditsiooniks kujunenud ja paljunõutud kiviheitevõistluse kauguse peale. Kivi kaalub 15kg ja osalustasu samuti õllepank.

Ootame kõiki mees- ja naisosavõtjaid laupäeva hommikul kell 10.00 viikingitelgi ees!